Indulók és teljesítők 2008

név egyesület BHMTCS idő
Adamecz Magda 9:23
Albert Tamás EMOC NT
Antók Ádám VVSI 11:00
Árvai András Szondi SE Székesfehérvár NT
Árvai Róbert Szondi SE Székesfehérvár NT
Bajnai Dávid 11:00
Bajor Benjámin Bálint Pénzügyőr SE NT
Balla Áron NT
Balla Márton 10:57
Balogh Ádám RMSE NT
Baranyai Tamás 10:53
Barcsay Adrienn 9:00
Barcsay Attila 9:00
Báthor Pál NT
Bauer Péter MVTE, TTT 11:00
Bedők Dávid 10:40
Berta Szabolcs 10:56
Berze Gábor 11:00
Bihari Zoltán Szunnyadó Gagarin Örs NT
Blahó Miklós RMSE 10:57
Bognár Attila 10:40
Borbély Márton NT
Borlay Eszter NT
Börcsök Bence NT
Börcsök Gergő NT
Corradi Surd X 10:50
Czégé Zoltán EMOC NT
Czégéné Bakay Ágnes EMOC NT
Czékli Béla TTT X 10:50
Czétény Kristóf NT
Cziczer István TTT NT
Czöndör János 10:35
Csanády Ábel MTT NT
Csányi László (Csanya) X 8:20
Csarmasz Krisztina NT
Cserép Csaba EMOC NT
Csikós Tamás NT
Csillag Attila NT
Csőre Ernő X 7:55
Dankó István Tipo 8:50
Darvas Márton NT
Deák Endre HVBI SE NT
Dede Gyula NT
Dede Tibor Hajdúszoboszlói Power SE NT
Dévei Róbert NT
Dóczé Iván NT
Domokos László NT
Dósa József Hentes GMK NT
Dósa Zoltán Szunnyadó Gagarin Örs NT
Elek László NT
Endrődi Szabolcs Lélekszakadás SE 11:00
Farda Attila NT
Földesi Gábor Crosskovácsi SE 8:40
Fridrich László X 8:10
Fülkorn Andrea 9:50
Gálfi Csaba MVTE 8:50
Gorove Erzsébet NT
Gráner Tibor Vasemberek 7:23
Hacsavecz Attila 10:43
Hajdu Martin Tipo 8:50
Hajnal László 9:28
Hevér Gábor TTT, HVTE, Lokomotív TE 8:51
Hinsenkamp András NT
Hinsenkamp Péter NT
Horváth Ákos NT
Ivanics Valéria NT
Jafcsák Szabolcs VVSI 11:00
Jandala András 10:40
Jandala Attila 10:40
Jerkó András 10:53
Juhász Péter NT
Kapitány Ágoston NT
Karajz Csaba EPI NT
Karasztel Kristóf 11:00
Karlócai Gergely NT
Karsai Veronika NT
Kerékgyártó Anett Kori 2000 NT
Klaniczay János 10:56
Kocsis Adrienn NT
Kokh Dániel Csaba 11:00
Kovács Benedek 11:00
Kovács József 9:30
Kovács Károly MVTE 8:40
Kovács Zsolt NT
Köllős Máté X 10:58
Kővári Éva Bajza J. Természetjáró Szakosztály NT
Kuzma Evelin NT
Lakatos Péter 8:55
Lévai Viktor 9:30
Lőrincz Olivér Bringabanda X 7:48
Major Csaba FB SE X 8:00
Márky Ádám NT
Matuschek Gyula NT
Matyi Tibor NT
Meditz Andrea NT
Meditz Júlia NT
Mérhay Szabolcs NT
Merza Márk X NT
Molnár László TTT NT
Molnár Márton RMSE NT
Molnár Tamás Zoltán 9:30
Morelli Sarolta NT
Nagy Mátyás 11:00
Nagy Nikoletta EPI NT
Nagy Sándor K THSE 9:23
Nagy Zoltán Lóránt RMSE 10:57
Nemcsics Kinga NT
Nemerics Nóra NT
Németh Ibolya Bp. II. ker. TSK 8:54
Nyirati Zoltán NT
Nyiri András NT
Orbán László 8:40
Páll Attila Alpinsport X 8:20
Pap László TTE 8:50
Pennica Anna BRDSE NT
Peregi Zsolt NT
Petrás Domokos NT
Pintz János 8:45
Plangár Zsolt NT
Pongrácz Enikő MTSZ NT
Potor Szilveszter Kori 2000 NT
Putnoki Ágnes NT
Rabár Eszter NT
Rovó András EMOC NT
Sári József 10:43
Seidl Dénes Mihály NT
Siményi Miklós TTT X 10:58
Sipor Katalin 11:00
Skublics Márk NT
Somogyi Sándor TTT 8:50
Soós Elek 9:50
Stein László 10:53
Suhayda Dénes 11:00
Szabó Luca NT
Szabó Tamás Vasas SC 8:55
Szántó Gergely TSC X 8:15
Szatmáry László NT
Székely Zoltán RMSE 11:00
Szekeres Dávid 7:23
Szokol Dávid BMG DSE NT
Szomor Gergely NT
Szőri Kornél X 10:46
Szücs András Vietnam Team 11:00
Tamás Péter X 9:25
Telek Ádám 10:55
Telek Ákos 8:40
Telek András NT
Telek Hanna 10:56
Telek Miklós NT
Telek Péter 10:55
Tihanyi Nikolett VTE Kajak-kenu 11:00
Torma Vivien NT
Tóth Gyula NT
Tóth Péter EMOC NT
Tőke Lajos 9:28
Török Csaba 9:28
Török Gergely NT
Utasi Lőrinc NT
Varga Gergely 10:53
Végh Norbert NT
Wehner Géza Szent Jakab zarándok egyesület X 10:50
Zádori Roland 8:45
Zgyerka Ádám ASE NT
Zupán Tamás NT