Indulók és teljesítők 2009

név egyesület idő  BHMTCS +1
Antók Ádám VVSI 11:20 X
Aratóné Elek Judit RMSE NT
Bacsur Péter, dr. 9:25
Bagdi Péter 8:45
Bajnai Dávid 11:20 X
Bakos István 8:38
Bakos Vince NT
Balogh Andrea NT
Balogh Zsuzsi RMSE 12:33
Bányai Ákos 12:33
Barcsay Adrienn BTHE 9:18 X
Barcsay Attila BTHE 9:18 X
Barcsay Blanka 9:18 X
Beke Adorján 9:50
Benkő Emese 9:53
Béres András NT
Berka Emese 10:37 X
Berze Gábor 11:34 X
Bihari Zoltán Szunnyadó Gagarin Örs NT
Bíró Szabolcs RMSE 10:45 X
Borbély Márton RMSE 12:40 X
Borzsák István Piliscsabai Természetjáró Kör 11:32 X X
Börcsök András TTT, Göcsej SE, Tatabányai SC 10:10 X X
Bucsi Szabó István NT
Bukovinszki Miklós NT
Bunya Zoltán 9:28 X
Corradi Surd Pro Pátria 10:10 X X
Czafrangó Ágnes NT
Czemmel Benjamin Crosskovácsi SE 10:45 X
Czemmel Evelyn Crosskovácsi SE 10:45 X
Czemmel Zoltán Crosskovácsi SE 10:45 X
Czöndör János RMSE 7:21 X
Csanya 5:59
Csoma Károly TTT 10:41 X X
Csőre Ernő 8:38 X
Dankó István 8:00 X
Darvas Márton 10:50 X
Dávid László 10:37 X
Deák Endre NT
Dede Gyula 9:35
Dede Tibor 9:35
Dékányné Pál Aranka NT
Dobi Zsigmond TTT 11:32 X X
Dobsa Dávid Miklós NT
Dohnál Gábor Giant-Gyömrő NT
Domokos László Szunnyadó Gagarin Örs NT
Dósa József Gyömrő SE NT
Dósa Zoltán Szunnyadó Gagarin Örs NT
Dumbaridisz Imre NT
Elek László 10:40 X
Éliás Róbert Crosskovácsi SE 10:45 X
Endrődi Szabolcs Lélekszakadás SE 11:38 X
Farka László NT
Fodor Bertalan 10:40 X
Forgács Péter CSBT, VLSE Túraszakosztály, TTT 9:35 X
Földesi Gábor Crosskovácsi SE 8:02 X
Földesi Gergely 8:02 X
Fülkorn Andrea 7:07 X
Gálfi Csaba MVTE 10:53 X X
Gazdag Tamás Margita 344.2 NT X
Gerő Péter Lélekszakadás SE 11:35 X
Golda Balázs 8:05 X
Gráner Tibor 7:44 X X
Gyenes Nóra 10:25 X
Gyóni Dorottya 10:53 X
György Ágnes Irma NT
Hevér Gábor TTT, HVTE, Lokomotív TE 10:53 X X
Hollós Izabella TTT 10:25 X X
Holper Antónia Tipo TE 8:00 X
Horváth Ákos 10:29 X
Horváthné Nagy Orsolya NT
Jandala András Happy Bike SE 9:50 X
Jandala Attila 9:47 X
Janikovszky Dóri NT
Käfer Zsombor 10:10 X
Kapitány Ágoston RMSE 12:40 X
Karlócai Regina NT
Karlócai Rubina NT
Kedves Gábor 9:50
Keresztes Zoltán 8:22
Kissné Pongrácz Enikő Szunnyadó Gagarin Örs NT
Kiss Ferenc Emmanuel Műanyag SC 8:21
Kocsis Adrienn RMSE 10:50 X
Koenig-Hajós Márton Kori 2000 NT
Kohán Balázs Szigethalmi TE 6:04
Komoróczki András Kőbányai Barangolók NT X
Kósa Szilvia NT
Koselák Zsolt 10:25 X
Kovács Benedek 11:20 X
Kovács László Budai Motorklub NT
Kovács Péter 9:50 X
Krasztel Kristóf 11:20 X
Kulcsár József Galga TE 9:25 X
Kurecskó József NT
Kuslits Béla NT
Küllős Máté 10:10 X X
Lakatos Péter 8:45
László Árpád 9:53
László János 9:47 X
Lévai Viktor 7:31 X
Lotz Dániel 10:15 X
Lőrincz Olivér Bringaband – Salomon 8:38 X
Major Csaba 7:28 X
Márton Dániel Galga TE 10:41 X X
Mátravölgyi István 9:28 X
Matyi Tibor Mihály 9:35
Mazur Béla 7:07 X
Meditz Júlia 10:50 X
Mérhay Szabolcs 10:25 X
Miháczi Zoltán Tipo TE 8:00 X
Molnár Márton 11:20 X
Nagy Attila (Budapest) NT
Nagy Ferenc 7:31 X
Nagy Gábor 8:16
Nagy Zoltán RMSE 9:50 X
Nemcsics Barna NT
Nemcsics Endre NT
Nemcsics Nóra NT
Németh Ibolya Bp. II. ker. TSK 10:05 X X
Nyáry Tamás Titusz 9:53
Nyirati Zoltán Szunnyadó Gagarin Örs NT
Őrsi Bálint Szentgyörgyi A. Gyak. Ált. Isk. 9:00 X
Pál Gyöngyi 7:31 X
Pap László Tipó 8:00 X
Papp Bálint 10:25 X
Papp Tamás NT
Pataki Dávid 8:02 X
Pinkert László TTT 9:35 X
Potor Szilveszter NT
Radnay Eszter 5:59
Rigler Ádám 11:34 X
Rochlitz Eszter NT
Rovó András EMOC 9:33 X
Sánta Ferenc NT
Sári József NT
Schmidt Péter NT
Schwarczkopf Gergely 9:47 X
Siményi Miklós Szent Jakab Zarándok Egyesület 10:10 X X
Sinkó József MAFC 8:22
Smudla István 11:32 X X
Soltész Zoltán 12:25 X
Somogyi Mátyás 9:47 X
Soós Elek 7:07 X
Soós Nándi RMSE 12:33
Soós Péter 8:00 X
Sulyán Tibor 10:40 X
Svács Mihályné NT
Szabó Orsolya NT
Szabó Tamás 8:45
Székely Zoltán 11:35 X
Szerdahelyi Tamás Lélekszakadás SE 11:34 X
Szilágyi Anna NT X
Szokol Dávid BMG DSE Term.járó Szakoszt. 10:50 X
Szomor Gergely NT
Szőri Kornél 10:10 X X
Szuromi István 10:38 X X
Tajti Botond NT
Tajti Márton Újpest Kajak Sport Club 10:15 X
Takács Attila 10:25 X
Tatár Lóránd Műanyag SC 8:21
Telek Ádám 10:48 X
Telek Ákos 8:05 X
Telek Hanna 10:48 X
Telek Péter 10:48 X
Tóth Péter EMOC 9:33 X
Tőke Lajos 8:22
Törőcsik András 11:10 X X
Török Csaba GEAC 8:22
Urbán Eszter Dunai Finomító 9:50
Urbán László Dunai Finomító 9:50
Vadi László 9:35
Végh Katalin ÖAV 10:53 X X
Végh Norbert NT
Vékony György 9:35 X
Viczián Zoltán Alföld TE 9:25 X
Viski János NT
Wehner Géza Szent Jakab Zarándok Egyesület 10:10 X X
Zalányi Balázs Andor 9:47 X
Zgyerka Ádám RMSE 12:33